LAST MINUTE

ЛЕТО 2022

LAST MINUTE

FOTINI – Sivota, Jonski Breg

Се наоѓа на феноменална локација, на околу 50 м од марината и околу 250 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и е една од најубавите во Сивота. Студијата и апартманите ...

20%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IRIDA – Sivota, Jonski Breg

IRIDA – Куќата се наоѓа на идеална локација, на само 50 метри оддалеченост од марината и морето, во центарот на Сивота уз самото шеталиште уз море. Опкружена е со продавници, маркети, ресторани ...

FOTIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти во близина на црквата, на околу 260 m oд морето. Студијата за 2-3 лица се наоѓаат на прв кат, двокреветно студио на втор кат, a дуплексот и студиото за 4 лица на приземје. ...

10%-20%

*24.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANA 2 – Sarti, Sitonija

Се наоѓа во новиот дел на Сарти, на 50 метри од плажата. Во непосредна близина на вилата Arhon. Има убаво уредени двокреветни и трикреветни студија, сместени на високо приземје. Секое студио има основно опремена кујна со ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Vila MAGNOLIA – Sivota, Jonski Breg

Оддалечена околу 300 m oд најблиската "Zeri" плажа, од "Galikos Molos" околу 450 m, околу 600 m од мини Aqua паркот и околу 850 m од марината. Се наоѓа на угорница, од каде се простира фантастичен поглед на марина и Сивота.

20%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZISIS – Leptokarija, Pieria

ZISIS House се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, во мирен дел, на околу 70 м од плажата и околу 100м од центарот, веднаш под хотелот Dafni plus. Располага со трикреветни ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RENIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на 180 m oд плажата во мирниот дел на стариот дел на Сарти. Два трикреветни апартмани се на приземје, вовлечени од улица, a две двокреветни и трокреветно студио се на прв кат. ...

LAST MINUTE 20%

*09.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BLUE FOX – Nea Skioni, Kassandra

BLUE FOX – Куќата се наоѓа на благо возвишение, на неполни 150 m од главниот пат, кој поминува покрај летувалиштето Неа Скиони. Од морето е оддалечена околу 400 m, а до центарот на местото ...

20%-40%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PROKOPIS – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на околу 90 метри од плажата, во стариот, централен дел на Сарти. Има убаво уредени двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани и дуплекси. Дуплексите имаат кујна и две спални соби, од кои низ ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AVRA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на само 30м од плажата во стариот дел на Сарти. Во понуда се студија и апартмани на прв и на втор кат. Сите апартмани имаат TV, сигнал за бежичен интернет, клима уред (со доплата).

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALTINA – Vasiliki, Lefkada

Altina House се наоѓа во Василики, на само 30-тина метри (се поминува патот) од познатата песочна плажа Понти. Најблиската пекарница и маркет се на околу 100 m од куќата, а во непосредна ...

LAST MINUTE 15% - 20%

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SIRMATENIA – Sarti, Sitonija

SIRMATENIA се наоѓа во стариот дел на Сарти, на само 50 m од плажа. Во понуда се студија и апартмани на втор кат, од кои поголем дел со преубав панорамски поглед место, море и Света Гора...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VILA ZEFYROS – Sivota, Jonski Breg

Новоизградена вила Zefiros со луксузни апартмани и мезонети се наоѓа во мирниот дел на Сивота, опкружена со маслинови дрвја и на 850 m оддалеченост од центарот и 1.5 km од плажите “Zavia” ...

30%

06.06.2024

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GALANIS – Golden Beach, Tasos

ГАЛАНИС се наоѓа на 250м од 3 км долгата песочна плажа Golden Beach. Во близина на објектот има ресторани, барови, мини маркети и продавници. Сите тераси имаат поглед на море. Објектот ...

LAST MINUTE 30%

*12.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

POSEIDON – Sivota, Jonski Breg

Poseidon се наоѓа на околу 150 m oд плажата Mega Ammos, околу 1,3 km од пекарата и маркетот, околу 1,5 km од центарот (црквата) и на околу 2 km од марината. Идеален објект за тие кои би ...

20%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DINA – Asprovalta, Strimonikos

DINA – Куќата се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на главната улица и на околу 140 метри од плажа. Располага со пространи и убаво уредени дуплекс апартмани. Поседуваат дневна соба, ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AMMOLOFOS – Sarti Beach, Sitonija

AMMOLOFOS – се наоѓа на само 70m од плажата во Сарти Бич. Студијата се за 3 или 4 лица и се на приземје, прв и втор кат. Сите имаат ТВ, бежичен интернет, како и клима уред чие користење е вклучено ...

LAST MINUTE 20%

*09.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel i Konačište JUNIOR *** – Brzeće, Kopaonik

69 соби и 9 апартмани од различни категории, Спа центар со мал релаксирачки базен 2 x 4 м, сауна, 2 џакузи, амам тушеви, соба за релаксација со масажа и соблекувална со шкафчиња, бањарки, ...

LAST MINUTE 10%

*13.01-21.01.2024

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ARGONAUTI SEA LIFE **** – Apulija, Italija

Argonauti Sea Life Experience 4* e луксузен архитектонски комплекс, со вили и удобни апартмани лоцирани во прекрасно приморско одморалиште, познато по својата бујна медитеранска вегетација, ...

ЛЕТО 2024

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELANIOS ZEUS – Stavros, Strimonikos

ELANIOS ZEUS House еден од поубавите објекти во Ставрос, се наоѓа на околу 200 метри од центарот, а сепак доволно издвоен да не се чувствува буката и летната гужва. Оддалечен е околу ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZINOS – Paralia, Pieria

Се наоѓа на околу 80m oд морето и околу 100m oд центарот на Паралија, во мирниот дел, во втората улица од морето, каде што е плажата нешто поширока. Во близина е супермаркетот "Marinopulos". ...

LAST MINUTE 30%

*10.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FAY – SAKIS I – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа во средишниот дел на Торони. Cтудијата се од задната страна на куќата, далеку од бучавата и свртени се кон дворот. Студијата се двокреветни со можност за помошен кревет. Сите имаат SAT TV, ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIELLI – Sivota, Jonski Breg

MARIELLI – се наоѓа во центарот на Сивота, на околу 550 метри оддалеченост од најблиската плажа, Galikos Molos. Има убаво средена градина, каде се наоѓа и скарата, гарнитура за седење и лулашка. Поседува сопствен паркинг, како и бежичен интернет, за чија ...

20%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATERINA GARDEN – Leptokarija, Pieria

KATERINA GARDEN House се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, во мирен дел, на околу 70 м од плажата и околу 100м од центарот, веднаш спроти хотелот Dafni plus. Располага ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AMALIA ex DORA GARDEN – Sarti, Sithonia

AMELIA ex Dora garden е една од поновите и подобрите куќи во нашата понуда. Се наоѓа во стариот дел на Сарти на 320 m оддалеченост oд најубаво уредениот дел на плажата. Особено кај овој објект се ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KONSTANTINOS – Nea Vrasna, Strimonikos

GOLDEN BEACH House е објект од понов датум, се наоѓа на околу 70м од шеталиштето и широката песочна плажа во Неа Врасна, во делот кон Аспровалта. Објектот има рецепција. Во понуда се 1/2, 1/3 и ...

MARINA (ex. Apostolos) – Sarti, Sithonia

Куќата MARINA е комплетно реновирана и првите гости ги прими во јуни 2021. Се наоѓа во новиот дел на Сарти на само 110 m oд најубавиот дел на плажата. Во понуда се апартмани во ниско приземје, прв и втор кат, како...

*10%-20%

*20.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

JIOVANNI – Parga, Jonski Breg

Jiovanni се наоѓа во строгиот центар на Парга, над училиштето и пекарницата “Green bakery”. Од морето и шеталиштето е оддалечена 350, oд плажата Krioneri 550 метри. Плажата Валтос е оддалечена ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BABIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во новиот дел на Сарти на само 110m oд најубавиот дел на песочната плажа. Апартманите се за 2,3,4 или 5 лица, а главен квалитет на оваа куќа е што освен двокреветното студио бр.4 има само апартмани и ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEXIS – Kokino Nero, Tesalia

ALEXIS - Куќата се наоѓа на околу 350м од морето. Во понуда се двокреветни со дупли кревет и трокреветни студија со два дупли кревет со димензии 120х200 цм, за максимално 2 возрасни и две деца под ...

20%-40%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TRI PLATANI – Parga, Jonski Breg

Куќата Три платани е сместена над плажата Валтос од која ја делат 100тина метри (oколу 50 скали и патека). Куќа е со еден од најубавите погледи на море. Уште еден од симболите на Парга, Венецијанската ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

F&M – Sarti, Sitonija

F&M – е неодамна реновирана куќа. Се наоѓа во Сарти Бич, во делот каде што е плажата најубава, на само 150 m оддалеченост. До центарот на Сарти е на околу дваесет минути лесна прошетка по ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IRIS – Paralia, Pieria

Iris се наоѓа на околу 40 m од плажата во центарот на Паралија и во близина на продавници, таверни, кафетерии, сувенирници и останати туристички содржини по кои е познато...

LAST MINUTE / 5%

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VLAHOS – Pefkohori, Kassandra

Vlahos се наоѓа во Пефкохори, на 20-тина метри оддалеченост од плажата. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија на приземје, како и трикреветни и четирикреветни ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ROULA – Asprovalta, Strimonikos

Roula house се наоѓа во центарот на Аспровалта на околу 40 m oд плажата. Располага со двокреветни, трокреветни, трокреветни со помошен кревет и четворокреветни студија. Сите имаат TV, клима, чие користење ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TOLIS – Nei Pori, Pieria

TOLIS House се наоѓа во мирниот дел на Неи Пори, на околу 200 м од плажата. За сезоната 2020 комплетно се реновирани купатилата, кујните и ставени се нови прозори. Во понуда се 1/2, 1/3 и 1/4 ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THASSOS GRAND Resort ***** – Ag. Ioannis, Tasos

Thassos Grand Resort е нов луксузен хотел, сместен на морскиот брег. Agios Ioannis е плажа на јужниот брег од островот. Хотелот е опкружен со маслинови дрвја и со поглед кон планината Атос. Од пристаништето...

*10%+5%

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELINOTEL APOLAMARE ***** – Hanioti, Kassandra

Apolamare Hotel е сместен на самиот морски брег, на само 5 мин од центарот на Ханиоти. Сите 86 соби и суитови се пространи и нудат балкони, фен, телефон, Тв со рамен екран, мини бар, клима уред, сеф. Хотел нуди: ресторан, ...

18%-27%

*30.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

NIKOL – Stavros, Strimonikos

Nikol се наоѓа во мирен, нов дел на Ставрос, на околу 500 m од плажата. Сите сместувачки единици се опремени со чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, опремена тераса, клима уред, чие користење....

LAST MINUTE 30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel NATURA PARK 4* Costa Dorada

Хотелот Natura Park се наоѓа веднаш до плажата во туристичкиот град Комаруга и ужива во неверојатен поглед на морето. Нуди надворешни базени за возрасни и деца, како и пространи соби ...

ЛЕТО 2024

*24.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MYRKOS – Olympic Beach, Pieria

Vila Myrkos Luxury се наоѓа во преубаво опкружување на централниот дел на популарното летувалиште Olympic Beach. Од песочната плажа е оддалечена околу 90 метри. Сите содржини се на чекор ...

LAST MINUTE 30%

*10.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KARAJANIS 2 – Neos Marmaras, Sithonia

Karajanis се наоѓа на околу 120 метри оддалеченост од Paradiso плажата. Во понуда се четирикреветни апартмани, сместени на приземје и на првиот кат. Покрај францускиот кревет во спалната ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HARIKLIA – Leptokarija, Pieria

HARIKLIA - Куќата се наоѓа на само 30 m од плажа, во улица која директно излегува на плажа. Во понуда се трокреветни со три стандардни кревети и четворокреветни студија ...

LAST MINUTE 20%

*20.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEA Hotel&Suites **** – Skala Prinou, Tasos

Сместен на западниот брег на Тасос, на песочна плажа, овој уникатен комплекс, изграден во модерен стил и сместен на голема територија (35.000 m²), нуди широк спектар на објекти и удобности. Сместувачките ...

LAST MINUTE 10%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STELIOS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на 180 m oд морето и 40 m од плоштадот. Апартманите се наоѓаат на приземје, прв и втор кат и имаат убави тераси со поглед кон уредениот двор пред куќата. Сите имаат SAT TV, ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EMILY – Sivota, Jonski Breg

EMILY – куќата се наоѓа на одлична локација, на само 50 m од марината и околу 250 m од плажата "Galikos Molos". Поради својата централна позиција, близината на маркети, таверни и барови, ...

*20%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HOTEL JENNY ***– Siviri, Kassandra

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, безжичен интернет……

Специјална понуда

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FRIDERIKI – Paralia, Pieria

FRIDERIKI – од плажата куќата е оддалечена 150 метри, а од центарот на летувалиштето (црквата) 200 метри. Куќата е комплетно реновирана 2018та година. Поседува 18 студија и апартмани за...

10% -30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ATHENA PALLAS VILLAGE Hotel ***** – Akti Elias, Sithonia

 Athena Pallas Village е дел од групацијата Acrotel. Се наоѓа на 9 km од Никити и 11 km од Неос Мармарас. До хотелската плажа се стигнува преку подземниот тунел или по скали. Го чинат главна ...

20%+*10%

*10.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PANORAMA BEACH – Sarti, Sithonia

Panorama beach се наоѓа во првиот ред куќи до плажата во новиот дел на Сарти, во близина на фудбалското игралиште. Најголема предност на оваа куќа е локацијата, на која е полесно да се најде паркинг ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SARIKAS – Polihrono, Kassandra

Sarikas се наоѓа во поширокиот централен дел на Полихроно, на околу 400m oд плажата. Објектот поседува базен со бар, рецепција и двор со ѕидана скара. Во понуда се двокреветни и трикреветни ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SANTA ANA – Nea Skioni, Kassandra

SANTA ANA е комплетно реновирана куќа, сместена во голем, убав двор со маслинови дрвја, со летниковец со скара за дружби. Излегува на приватна песочно-камчеста плажа, опремена со лежалки и ...

LAST MINUTE 30%

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DORA – Platamon, Pieria

DORA House се наоѓа во мирниот, централен дел на Платамона, на околу 100м од морето и пристаништето и околу 200 м од плажата и црквата. Објектот располага со пространи и комфорни...

5% - 20%

*20.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AGAPIOS House – Asprovalta, Strimonikos

AGAPIOS – Куќата се наоѓа на првата линија до морето, наспроти плажата, во мирниот дел на Аспровалта, на околу 700 m оддалечена од пешачката зона. Плажата е уредена, има бар со ...

*30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SULA – Leptokarija, Pieria

SULA House се наоѓа во централниот дел на Лептокарија, во мирен дел, на околу 150 м од плажата и околу 100м од центарот (позади хотелот Dafni plus). Располага со трокреветни и ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel PERELIK ***** – Pamporovo

Hotel Perelik е централно позициониран. Неодамна е реновиран и се здобил со уште една ѕвездичка. Ресторанот на хотелот е со капацитет до 450 места. Лоби барот работи 24 часа, а во понуда се и 2 ноќни бара ...

SOKRATIS – Asprovalta, Strimonikos

SOKRATIS –Куќата се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на околу 150 m од плажа. Близина на плажата, шеталиштето, таверните, кафетериите, маркетите ја чини особено примамлива за сите категории...

10%-30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MAKEDONIA BEACH – Paralia, Pieria

Makedonia Beach се наоѓа на атрактивна локација на само околу 20 m од плажа (се преминува улица) и околу 100 m од црквата, во центарот на Паралија. Најблиската самопослуга е на приземјето ...

JAKOV – Sarti, Sitonija

Jakov се наоѓа на само 50m од плажата во мирниот дел на стариот дел на Сарти. Студијата се реновирани и имаат но намештај и кујни, додека купатилата не се реновирани. Студијата се за сместување на 2 ...

LAST MINUTE

*24.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TSIMPOUKAS – Nea Flogita, Solunska regija

Комплексот TSIMPOUKAS MAISONETTES е лоциран на извонредно мирна и тивка локација, помеѓу приватни куќи на почетокот на Неа Флогита. Оддалечена е околу 250 метри ...

25%

*Last minute

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALEKA – Nea Plagia, Solunski zaliv

Се наоѓа во мирниот дел на Неа Плаја, на околу 80 м од плажата. Студијата се на приземје и прв кат. Апартманот е на прв кат. Некои од студијата имаат страничен поглед на море. Сите се опремени со ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа на околу 390m од морето, со уреден двор со скара и паркинг и мало детско игралиште. Студијата се на приземје и прв кат. Сите имаат SAT TV, бежичен интернет и клима. Терасите се со поглед ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel PARADISE *** – Kriopigi, Kassandra

Located in the heart of Kassandra, hidden away in the forest of Kriopigi, about 800m from the center of the resort, Paradise hotel is an ideal choice for peaceful holidays in a quiet setting...

15%-30%

*16.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

STEFANOS – Neos Marmaras, Sithonia

Stefanos House - Се наоѓа на почетокот на Неос Мармарас, на околу 80 метри оддалеченост од плажата Парадизо. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани. ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIS – Parga, Jonski Breg

Maris house е многу квалитетен објект со базен, на околу 450 метри од плажата Валтос. Центарот на Парга е на повеќе од 1 км , а во непосредна близина има еден маркет и неколку таверни, додека на Валтос...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVGENIA & ZOI – Nea Vrasna, Strimonikos

Evgenia i Zoi – се наоѓа на влезот во Неа Врасна, во близина на бензинската станица и на околу 250 м од плажата. Објект од понов датум, располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

THEALOS INN – Nea Vrasna, Strimonikos

Thealos Inn, куќа со одлична, централна локација, на само 100 m од шеталиштето и плажата, па според тоа и сите туристички содржини се лесно достапни. Располага со двокреветни, двокреветни со ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MAKIS – Nea Flogita, Solunska regija

Куќа Макисе е лоцирана на главната улица кај фудбалското игралиште во Неа Флогита, на само 50 метри од прекрасната плажа и 100 метри од центарот на местото и е идеална за семејства ...

10%

*ЈУНИ 24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SMILE – Olympic Beach, Pieria

SMILE Studios е симпатичен објект, кој се наоѓа на втората улица од морето, на околу 120 м од плажата на Олимпик бич. Располага со комфорни 1/3 и 1/4 студија, сместени на првиот и на вториот ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

REMVI, Milina, Pilion

Објектот се наоѓа на околу 50 m oд морето и на околу 2 km oд Милина. Remvi со своите убаво уредени и удобни сместувачки капацитети дава можност за убав одмор, a положбата на куќата со поглед на море ...

LAST MINUTE 20% - 30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DUVAS – Toroni, Sithonia

Се наоѓа на околу 280m од плажата. Најкраткиот пат пешки до плажата е неасфалтиран приод до задниот влез во хотелот Blue Sea. Со плаќање конзумација може да го користат базенот на хотелот. Во понуда се ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CHRISTINA – Nea Flogita, Solunska regija

Куќа Christina се наоѓа на одлична местоположба, идеална локација, на само 30 метри од плажа, веднаш до Filetakia Gyro на почетокот на шеталиштето во Неа Флогита, кај паркингот. Куќата располага со еден дуплекс ...

7%-15%

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PLATIA – Sarti, Sithonia

PLATIA – Куќата се наоѓа во стариот дел на Сарти, блиску до плоштадот, по кој и самото име на куќата го добила. Од морето и плажата е оддалечена околу 80m. Во понуда се трокреветни студија ...

*15%-20%

*20.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

4 SEASON 2 – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во централниот, стар дел на Сарти, на околу 130 м оддалеченост од плажата. Во понуда на убаво уредениот објект од понов датум се двокреветни и трикреветни студија (во дел од нив постои ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANDROMAHI – Leptokarija, Pieria

Andromahi се наоѓа во мирниот дел на Лептокарија, опкружена со зеленило, на 150 m оддалеченост од најширокиот дел на песочната плажа. Од центарот на е оддалечена 800 m. Куќата поседува двокреветни, трокреветни и ....

LAST MINUTE 20%-30%

*10.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ELINOTEL SERMILIA Hotel ***** – Psakoudia, Sithonia

Луксузен хотел на самото шеталиште во Псакудија. Од содржините се издвојуваат барот на покривот со панорамска глетка, ресторан, барови, Spa-центар, отворен базен, релакс соба. Го карактеризираат ...

20%-27%

*30.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVA – Nea Vrasna, Strimonikos

Eva се наоѓа на околу 150 метри од плажата во Неа Врасна. Има убаво уредени трокреветни и четирикреветни студија сместени на приземје. Објектот има сопствен паркинг простор. Сите сместувачки ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel ATRIUM **** – Pefkohori, Kassandra

Atrium Hotel се наоѓа во Пефкохори, опкружен со маслинови и борови дрвја. Составен од две згради со вкупно 124 сместувачки единици. Изграден е 1999 год, но за оваа сезона ќе биде реновиран. ...

*15%

*11.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

BELLOS – Nea Skioni, Kassandra

Bellos house се наоѓа на самиот брег на морето. Гостите може да се спуштат по скалите од дворот и да се капат во морето. Најблиската плажа е оддалечена околу 150м., додека градската плажа е на ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HORTO BAY – Horto, Pilion

Се наоѓа покрај главниот пат, на околу 150 m од плажа. Horto Bay e сместена во подножјето на живописната планина Пилион, во мало, истоимено село Хорто, на само неколку километри оддалеченост од Милина. ...

20%-30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DELPHI BEACH Hotel **** – Erateini, Fokida

Delphi Beach е на самиот морски брег, на песочно-камчеста плажа со бесплатни чадори и лежалки, 2.5 km од рибарското село Ератеини, помеѓу Галаксиди и Нафпактос. Го чини зграда од 3 крила, поврзани со лифт и опкружена ...

ORAMA – Neos Marmaras, Sithonia

Orama House - Се наоѓа на околу 400 метри оддалеченост од градската плажата. Објектот располага со двокреветни студија (во дел постои можност да се додаде трет кревет со помали димензии од ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

DIMITRIS 2 – Asprovalta, Strimonikos

Dimitris Ammos е со одлична локација, на само 60 m од шеталиштето и плажата, во центарот на летувалиштето. Располага со двокреветни и трокреветни студија и двокреветни и трокреветни апартмани. ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MAKEDNOS Hotel *** – Nikiti, Sithonia

Хотелот е изграден на блага угорнина на само 60 м од една од најубавите плажи на Ситонија, Ковиу. Идеален е за економичен и опуштен одмор. Вкупно 32 соби. Содржи: надворешен базен со џакузи, интернет, ...

*30%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AFRODITI – Edipsos, Evia

AFRODITI – куќата е на околу 300m оддалеченост од плажата и центарот на местото. Се работи за сместување кое веќе 12 години успешно работи и кое повторно го имаме во понуда. Куќата ...

LAST MINUTE 20%-30%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATARINA – Stavros, Strimonikos

Katarina house е новоизграден објект во новиот дел на Ставрос, на околу 370 m oд плажата. Првите гости ги прими во летната сезона 2023. Располага со двокреветни и трокреветни студија на ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Vila NIRIDES – Sivota, Jonski Breg

Вилата се наоѓа на околу 400 m оддалеченост од марината и на околу 150 m од плажата “Karvuno”. Поради локацијата на гостите им нуди мирен одмор и преубав поглед на плажата "Karvuno". Апартманите се ...

30%

06.06.2024

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CAPITAL Lux – Nidri, Lefkada

Capital lux е неодамна изграден објект со базен, pool bar, приватен паркинг и игралиште за деца. Се наоѓа на одлична локација на самиот влез во Нидри и на околу 150 метри од убавата градска ...

LAST MINUTE / 5%

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ALKIS – Nea Vrasna, Strimonikos

Alkis се наоѓа на самата плажа, во првиот ред куќи до морето, на шеталиштето од Неа Врасна кон Врасна Паралија. Од центарот на Неа Врасна е оддалечена околу 350 метри, 900 метри од Аспровалта, а од најблискиот ресторан околу 70 метри...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANDREA – Asprovalta, Strimonikos

Andrea – се наоѓа на 40-тина метри од шеталиштето и плажата во Аспровалта. Поседува четворокреветни, петокреветни и шестокреветни дуплекс апартмани, сместени во високо приземје и на прв кат. Секој ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VALERIA – Sivota, Jonski Breg

Valeria се наоѓа на околу 400 m oд марината во Сивота и на околу 200 m од плажата Карвуно. Овој нов, модерен објект се наоѓа на возвишение над преубавата плажа Карвуно, на која од дворот има прекрасен ...

IOANNA – Nea Vrasna, Strimonikos

Ioanna house се наоѓа во Неа Врасна на околу 230 метри од плажата, во близина на куќата Евгениа. Во понуда има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на 1. и на 2. кат. Сите сместувачки ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTERIA NEW – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 180 m од плажа, a на 40 m од плоштадот. На приземје и на првиот кат се реновираните четирикреветни апартмани (Asteria New). Сите имаат убави тераси, SAT TV, интернет, клима (со доплата).

LAST MINUTE

*24.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SARTIOS – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти, на околу 180 m oд најубаво уредениот дел од плажата во Сарти и на околу 70м од плоштадот. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четирикреветни...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANTONIA – Pefki, Evia

Сместена на самото шеталиште и оддалечена околу 50 m oд плажата. Студијата се во поткровје со нормална височина и одлична изолација. Предноста и се, покрај локацијата и големи ...

10%-30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ARMONIADES – Sivota, Jonski Breg

Куќата е оддалечена од центарот околу 250 m, oколу 600 m од марината и 900 m oд плажата "Galikos Molos". Нова куќа, опремена со вкус. Уреден двор со тревник и скара. Студија опремени со мини ...

LAST MINUTE 20% - 30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ZACHARIAS – Parga, Jonski Breg

Zacharias studios, симпатична куќа, која е сместена во мирниот, рамниот дел на Парга, опкружена со многу зеленило. Она што ја издвојува од поголемиот број на куќи во Парга, е убав двор со ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARE MONTI – Sarti Beach, Sitonija

Mare Monti се наоѓа на 190m од најубавиот дел на плажа во Сарти Бич. Во понуда се студија за 2 до 4 лица, кои се наоѓаат во ниско приземје, на прв и втор кат, како и студија со галерија за до 5 лица кои ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLURIS – Paralia, Pieria

Fluris се наоѓа на околу 150 m од плажа (се преминува улица) во центарот на Паралија. Куќата располага со двокреветни и трокреветни студија на приземје и на првиот кат. Сите студија ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel HELLAS *** – Paralia, Pieria

Се наоѓа на околу 150 m оддалеченост од плажата и центарот на Паралија, во мирниот дел во близината на паркот. Неодамна е реновиран. Поседува студија комплетно опремени за 2 - 4 лица. Има рецепција, ...

LAST MINUTE 20%

*20.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MOSCHOUS – Sivota, Jonski Breg

MOSCHOUS – куќата се наоѓа во самиот центар на Сивота, на 50 m од главното шеталиште уз море. Опкружена е со продавници, ресторани и кафетерии. Од најблиската плажа, Galikos Molos...

AKTI TORONI Boutique Hotel – Toroni, Sithonia

Хотелот е реновиран 2015 г. Се наоѓа во Торони, на 10 м од плажата и 1,5 км од Порто Куфо, 15 км од Неос Мармарас. Вкупно 28 соби. Содржи: бесплатен интернет во хотелот и на плажата, паркинг, ...

20%-40%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EFI 1 & 2 – Neos Marmaras, Sithonia

Efi 1 & Efi 2 - Се наоѓа во централниот дел на Неос Мармарас, на околу 120 метри од морето и на околу 900 метри од градската и Парадизо плажите. Објектот има реновирани студија на приземје - Efi 1 ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LEFTERIS – Sarti, Sitonija

Се наоѓа на 120 метри од плажата во центарот на Сарти и има двокреветни и трокреветни студија на првиот кат.Секое студио има основно опремена кујна со фрижидер, решо, садови и прибор според бројот...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EL VERANO – Paralia, Pieria

El Verano се наоѓа на околу 130 m од плажа (се преминува улица) во центарот на Паралија. Куќата располага со двокреветни и трокреветни студија на првиот, вториот и на третиот кат, ...

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

Се наоѓа во централниот дел на Олимпик Бич, на паралелната улица со пешачката зона, на 120 м оддалеченост од плажата. Куќата е потполно реновирана во 2013 година. Студијата и апартманите се ...

15%-30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EVROS – Sarti Beach, Sitonija

Куќата Evros се наоѓа на120m од плажата во Сарти Бич. Студијата се наоѓаат прв и втор кат и имаат поглед на море. Сите студија имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред чие користење е со доплата. Апартманите ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KATERINA – Vasiliki, Lefkada

Katerina studios се наоѓа на одлична локација, на само неколку чекори од малата шљунковита плажа (се преминува улицата) и на околу 200м од пристаништето и центарот на Василики. Во близина има уште една ...

MIHALIS – Nei Pori, Pieria

Mihalis се наоѓа во централниот дел на Неи Пори, во близина на црквата и на околу 80м од плажата. Во понуда има двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и четирикреветни и петокреветни апартмани, на ...

LAST MINUTE

*05.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HARMONY GARDEN – Parga, Jonski Breg

HARMONY GARDEN – Куќата е сместена во убаво опкружување, со многу зеленило и медитерански растенија, над Валтос плажата. Од морето и шеталиштето уз Валтос плажата е оддалечена ...

20%-30%

*07.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IONIAN VIEW – Vrahos, Ionian coast

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа. Нуди прекрасен поглед на Јонското море. Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден дупли кревет, ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VERSA – Limenas, Tasos

VERSA – куќата се наоѓа во центарот на Лименас, блиску до таверни, маркети, кафетерии.... Од морето е оддалечена околу 600m, а од првата градска плажа околу 1km. Во понуда се двокреветно ...

LAST MINUTE 30%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ITEA – Asprovalta, Strimonikos

Itea – порано позната како Hristo, се наоѓа во централниот дел на Аспровалта, на околу 50 м од плажата. Располага со двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни и петокреветни дуплекс апартмани....

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OLYMPION MELATHRON 3* Platamona, Pieria

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 65 соби. Нуди базен, бесплатен интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, ресторан. Собите имаат балкон, ...

*10%

*20.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IRIS – Stavros, Strimonikos

Iris house се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 400 m oд плажата. Овој скоро реновиран објект има базен, pool bar, чадори и лежалки, покриена ѕидана скара, гарнитури за седење во дворот, голема заедничка тераса за дружење, ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ASTERIA – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во стариот дел на Сарти на само 180m од плажа, a на 40m од плоштадот. Апартманите се на приземје, прв и втор кат и имаат преубави тераси со поглед кон улица. Сите имаат SAT TV, интернет, ...

LAST MINUTE 20%-30%

*09.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

TASOS – Neos Marmaras, Sithonia

Tasos - Се наоѓа во близина на игралиштето во Неос Мармарас, на околу 200 метри од градската плажа. Објектот располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани и дуплекси, дел од нив ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AL MARE Hotel *** – Polihrono, Kassandra

Хотелот се наоѓа на 1,5 км од Полихроно и 2 км од Криопиги. Вкупно 33 соби. Содржи: базен, бежичен интернет, паркинг, сеф, лежалки со конзумација на пијалок, детско игралиште, бар на плажа, ресторан,...

*10%-25%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AEGEAN MELATHRON Thalasso Spa Hotel 5* – Kalithea, Kassandra

Хотелот се состои од 2 централни згради и комплекс на бунгалови од двете страни на патот, поврзани со подземен премин. 3 км е оддален од Калитеа. Делумно реновирани соби и лобито 2013 г. Вкупно 255 соби.

*10%

*10.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

HALKIAS – Pefkohori, Kassandra

Halkias се наоѓа во централниот дел на Пефкохори на околу 230 метри оддалеченост од плажата. Поседува пространи трокреветни и четирикреветни апартмани на ниско приземје, прв и втор кат. Сите ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MILINA HOLIDAYS, Milina, Pilion

Вилата се наоѓа на околу 200 m oд плажата, 1500 m до центарот на Милина, a на околу 400 m oд вилата се таверните, како и добро снбден минимаркет. Околу вилата е добро негувана градина, а ја надополнуваат базенот со чадорите...

15%-30%

*31.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

AKIS NEW – Sarti, Sithonia

Akis New е нов блок позади куќата Акис, оддалечен 420м од морето. Четворокреветните студија се наоѓаат на приземје и на прв кат и сите имаат SAT TV и клима, чие користење е вклучено ...

LAST MINUTE

*13.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

CASA GEORGIA – Sivota, Jonski Breg

CASA GEORGIA – Куќата е од центарот оддалечена околу 500 m, од марината околу 1.1 km, а од плажата Zavia околу 900 m. Casa Georia е комплекс од понов датум, на мирна локација, идеална за оние ...

MARIA – Pefki, Evia

Оддалечена неполни 30 m oд плажа со уреден двор со гарнитура за седење и во прва линија, на почетокот на шеталиштето. Сместена е во убав амбиент и опкружена со зеленило. Студијата ...

10%-30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IOANNIS PARADISE – Pefkohori, Kassandra

Apart-Hotel Ioannis paradise се наоѓа на излезот од Пефкохори кон Палиури, на околу 450 метри оддалеченост од плажата. Објектот е идеален за мирен одмор. Поседува базен со издвоен дел за деца, pool bar со голем избор ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SOFIA – Nea Vrasna, Strimonikos

Sofia Ammos е комплетно реновиран објект пред 4 години, се наоѓа во непосредна близина на главниот влез во Неа Врасна, на околу 100 m од двата големи супермаркети и на околу 250 m од плажа. ...

LAST MINUTE 15% - 20%

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

FLORA – Toroni, Sithonia

Куќата се наоѓа во средишниот дел на Торони, на околу 20м од морето. Cтудијата се на високо приземје, прв и втор кат. Сите имаат SAT TV, клима вклучена во цената и интернет.На приземјето...

LAST MINUTE 20%-30%

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

IRA – Parga, Jonski Breg

IRA се наоѓа во централниот дел на Парга, на крајот на улицата, која води нагоре од училиштето и пекарницата “Green bakery”. Од морето и шеталиштето е оддалечена 500 метри, oд плажата Krioneri ...

LAST MINUTE /10% - 15%

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KIMON – Sivota, Jonski Breg

Се наоѓа на околу 300 м од марината и околу 300 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и сместувачките единици се во пријатни тонови. Пространите студија и ...

LAST MINUTE 20% - 30%

*06.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MIRELA 2 – Nei Pori, Pieria

Mirela се наоѓа во централниот дел на Неи Пори, на околу 100 m оддалечност од плажа. Во понуда се четворокреветни, петкреветни и шесткреветни дуплекс апартмани кои се наоѓаат на прв, втор и последен ...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ANASTASIA Resort & Spa***** – Nea Skioni, Kassandra

Xenios Anastasia Resort & SPA е лоциран на плажа, на околу 3 km оддалеченост од Неа Скиони. Во понуда се 115 соби, 2 бара, ресторан и спа центар. Сите соби имаат бесплатен интернет  /не многу ...

18% -27%

*30.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

OSTRACO – Sarti, Sithonia

Се наоѓа во новиот дел на Сарти, на околу 20 m oд најубавиот дел на плажата во Сарти. Студијата и апартманите се на ниско приземје, на 1. и на 2. кат и имаат пространи тераси, дел од нив се со бочен поглед ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

KRIOPIGI Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

Вкупно 150 комфорни соби. Содржини: бесплатен интернет, базен, надворешно џакузи, менувачница, мини-маркет, сувенирница, конференциска сала, сеф на рецепција /со доплата/, сауна, ...

10%-20%

*12.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

LIOTRIVI – Vasiliki, Lefkada

Куќа Liotrivi се наоѓа на одлична локација, во центарот на Василики, на околу 50 метри од пристаништето и шеталиштето и на околу 300 метри од градската плажа. Она што ја издвојува е фантастичен поглед на море...

LAST MINUTE

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

VRAHOS BEACH – Vrahos, Ionian coast

VRAHOS BEACH - Куќата се наоѓа во централниот дел од плажата во Врахос на 50 метри од плажа. Располага со трикреветни полуапартмани на високо приземје (сите се со 3 единечни кревети ...

LAST MINUTE

*01.06.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PAVLOS – Stavros, Strimonikos

Pavlos house се наоѓа во новиот дел на Ставрос, на околу 120 m oд плажата. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на високо приземје и на 1. кат. Четирикреветните ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel GIULIVO **** – Baia Domizia, Italija

Giulivo 4* се наоѓа на морскиот брег, опкружен со зеленило, во централниот дел на одморалиштето Baia Domizia. Префинет хотел, категорија 4*, со поглед на море, комплетно реновиран 2015. ...

ЛЕТО 2024

*26.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

PANDORA – Psakoudia, Sithonia

Aparthotel Pandora се наоѓа во најубавиот дел на Псакудија, на само 90m од морето, на благо возвишение, преку магистралата. Местоположбата на поголем број на студија и апартмани овозможува преубав ...

LAST MINUTE

*30.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel