ЗЛАТИБОР

ЗИМА 2020 / 2021

Grand & Sky Hotel Tornik ***** – Zlatibor

Grand Hotel Tornik, единствен хотел со 5 * на Златибор, е прав избор за оние кои сакаат да ја доживеат ова дестинациј на потполно нов начин. Сместен на 1.010 м надморска височина, каде што се сретнуваат морските и планинските...

ЗИМА 2021 /

ДО 30% ПОПУСТ

Повеќе

Hotel Mona **** – Zlatibor

Опкружен со борова шума, во самиот центар на Златибор - се наоѓа хотел Мона Златибор. Hotel Zlatibor Mona нуди 120 соби и апартмани, опремени со сите потребни содржини за престојот да Ви е угоден...

ПРОЛЕТ 2021/

20% ПОПУСТ

Повеќе

Hotel Iris **** – Zlatibor

Hotel Iris е уникатен златиборски хотел, изграден во планински, модерен стил. Сместен во срцето на Златибор, покрај црквата, на само неколку чекори од езерото и Кралскиот плоштад...

2020 / 2021

НОВА ГОДИНА

Повеќе

Club Satelit – Zlatibor

Klub Satelit е сместен на 700 м оддалеченост од центарот на Златибор. Хотелот нуди Спа центар /сауна, внатрешен базен со солена вода со џакузи, масажи/, бар, ресторан, бежичен интернет, паркинг....

2019 / 2020

Промо цени

Повеќе

Alibi 3* – Zlatibor

Alibi Zlatibor е нов објект во самиот центар на Златибор. Главните карактеристики му се идеалната локација, на самото шеталиште и луксузно опремени сместувачки единици.

35 еур

BВ/по лице

Повеќе

Konačište Perla – Zlatibor

Коначиште Перла се наоѓа во самиот центар на Златибор, на шеталиштето. Објектот е нов и е од апартмански тип на сместување. Во понуда се 9 апартмани и 3 студија со површина од 30 – 50 м².

од 40 еур

наем на студио

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel