Monix Club - Zlatibor

ЕСЕН 2022 / ЗИМА 2023

Услуга

BB

Оддалеченост од центарот

800 m

Србија

Златибор

МИН. ПРЕСТОЈ 7+ НОЌЕВАЊА

Vila MONIX Club – Zlatibor е оддалечена 800 m од центар и 300 m од ски патеки. Објектот располага со 45 легла сместени во комфорни соби и луксузни апартмани од кои се протега преубав поглед на златиборските врвови Чигота и Торник. Сите сместувачки единици имаат 2-6 кревети, купатило, кабловска ТВ и интернет. Во сместувачките единици е забрането готвење. Сите имаат мал фрижидер или мини бар. Во сите сместувачки единици е забрането пушење. На располагање ви е и паркинг, сеф на рецепција, како и ресторан со камин и трем тераса.

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација со попуст е потребна 100%-тна уплата со резервација, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Можеби ќе Ви се допадне

VASSO NEW – Sarti, Sithonia

MALAMA – Sarti, Sithonia

ASIMENIA – Polihrono, Kassandra

CAMELIA – Valona

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel