Hotel Iris **** - Zlatibor

2020 / 2021

Услуга

HB

Оддалеченост од центарот

Центар

Србија

Златибор

Hotel Iris е уникатен златиборски хотел, изграден во планински, модерен стил. Сместен во срцето на Златибор, покрај црквата, на само неколку чекори од езерото и Кралскиот плоштад. Опкружен со борова шума, зрачи со топлина и нуди незаборавни моменти на мир и тишина. Хотелот располага со 28 сместувачки единици, ресторан со летна градина и фонтана, Спа центар, теретана и конференциска сала. 

 

ГАЛЕРИЈА

Цената вклучува:

Појадок и вечера, користење на теретана, затворен базен, финска сауна, солена соба, тепидаријум, интернет

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Во случај на заболување од Ковид 19 пред поаѓање, со доставена медицинска документација хотелот ќе ги врати уплатените средства, минусирани за реални банкарски трошоци.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

MARIA – Kalamici, Sithonia

LINA – Platamona, Pieria

ORAMA – Neos Marmaras, Sithonia

Hotel BELVEDERE 3* – Benitses, Corfu

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel