Central Inn Studios - Zlatibor

ЕСЕН 2021 / ЗИМА 2022

Услуга

BB

Оддалеченост од центарот

Центар

Србија

Златибор

Central Inn e нов комплекс на студио-апартмани, изграден 2019та година. Во понуда се 16 современо опремени студија и апартмани. Понудата ја надополнува прв гастро бар на Златибор, кој нуди голем асортиман на јадења и пијалоци. Студијата се за макс 3 возрасни лица, опремени со еден дупли и еден единечен кревет, мини бар, чајна кујна, купатило со туш кабина и балкон, фен, клима уред, интернет и кабловска ТВ. Фамилијарните апартмани имаат дневна соба и две спални соби и може да прими 6 возрасни лица. Во комплексот е дозволен престој за домашни миленици, бесплатно, но со најава. 

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин 30% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 7 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Aura **** – Ohrid

TRESOR SOUSOURAS Hotel **** – Hanioti, Kassandra

Aparthotel AKRITAS – Pefkohori, Kassandra

ROYAL PARADISE BEACH Resort & Spa ***** – Potos, Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel