Monix Village - Zlatibor

ЗИМА 2023

Услуга

НАЕМ

Оддалеченост од центарот

2600 m

Србија

Златибор

МИН. ПРЕСТОЈ 7+ НОЌЕВАЊА

Monix village Zlatibor е апартманска населба сместена на падините на брдото Чоловиќ во населбата Потоци, на 1030 m надморска височина, 2600 m од центарот, 2700 м од ски патеките и 500 м од најблискиот маркет. Населбата ја чинат седум објекти со петнаесет апартмани со површина од 55-60 m2. Сите апартмани имаат две спални соби, купатило со туш кабина, тоалет, кујна, трпезарија, дневна соба со трем и двор од каде се протега убав поглед на центарот на Златибор и врвовите Чигота и Торник. Сите апартмани имаат сопствен паркинг за две и повеќе возила, како и сопствен дел од дворот со големина од 3-5 ара. Во сите сместувачки единици е забрането пушење.

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација со попуст е потребна 100%-тна уплата со резервација, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Можеби ќе Ви се допадне

ILIAS – Sarti, Sithonia

IRINI – Sarti, Sithonia

ANASTASIA – Nea Flogita, Solunska regija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel