Hotel Mona **** - Zlatibor

2020 / 2021

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од центарот

Центар

Србија

Златибор

20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 31.01. – 13.02.2021

Опкружен со борова шума, во самиот центар на Златибор – се наоѓа хотел Мона Златибор. Hotel Zlatibor Mona нуди 120 соби и апартмани, опремени со сите потребни содржини за престојот да Ви е угоден (тоалет, кабловска ТВ со преку 40 канали, сеф, мини бар, фен, телефон и бесплатен интернет. Сите сместувачки единици се климатизирани. Од хотелската понуда издвојуваме: ресторан Перун, баровите Вила и Лада, детска игрална Моника, Спа центар Инспириум. Хотелот нуди и конгресен центар, со капацитет од 500 места, кој е поврзан со ресторанот и лоби барот. 

20% ПОПУСТ за термин од 31.01. –  13.02.2021

Пакетот вклучува:

– 20% попуст важи за мин. 3 ноќи

– Услуга на база ноќевање со појадок

– Бесплатно користење на базен и теретана

– Деца до 12 години престојуваат бесплатно

Специјална понуда:

1. Бесплатна ски школа за деца од 4 до 12 години (3 часа)
(*доколку тоа го дозволуваат временските услови и има доволно снег)
 или

2.  Возење со новата Голд гондола за цело семејство

Цена на пакетот 4 дена / 3 ноќи по лице со вклучени 20% попуст:

– стандард соба од 84 еур

– комфорт соба од  113 еур

– супериор соба од 131 еур

– Еднокреветна соба 145 еур

 

Плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден

 

 

ГАЛЕРИЈА

Цената вклучува:

Појадок, користење на теретана, затворен базен, интернет

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel