Далечни патувања

ПАТУВАЊАТА СЕ СРЕЌА

Шри Ланка – 19.02./01.03.2024

Земја, која што освен егзотични плажи нуди и бројни културно-историски атракции, a Ви препорачуваме да ја посетите пред него ја исквари масовниот туризам сликата на сеуште релативно  неоткриениот драг камен на Азија.

Шри Ланка - кружна тура + одмор

- од 1680 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ЕСЕН ВО ЈОРДАН

Акаба – Вади Рум – Петра – Мадаба – Небо – Мртво море – Аман – Џераш – Аџлун

Есен во Јордан

*октомври / ноември 2023

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EQUATOR VILLAGE Resort *** – Addu Atol, Maldivi

Хотелски комплекс Equator Village се наоѓа на островот Ган и на 64 км јужно од екваторот. Лоциран среде тропска градина со кокосови дрвја, гостите можат да одберат дали ќе одседнат во соби со поглед кон...

Hotel KAANI PALM BEACH **** – Maafushi, Maldivi

Kaani Palm Beach се наоѓа на островот Маафуши на морскиот брег, на плажата позната како Бикини Бич. Хотелот е на 25 километри од аеродромот во Мале. Содржи: Спа центар, бесплатно изнајмување на велосипеди, бесплатен бежичен интернет...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel