Патувања во ФЕВРУАРИ

ЗИМА 2024

ПАТУВАЊА ВО ФЕВРУАРИ

 

РАЗГЛЕДАЈТЕ ЈА НАШАТА ПОНУДА

Португалија – февруари / март 2024

Вклучени: авио билет, чекиран и рачен багаж, трансфери, автобуски превоз на дестинацијата, 3 ноќи со појадок во Лисабон, 3 ноќи на база полупансион во Порто, 1 полупансион во Фатима, разгледи на Лисабон, Порто, Обидош, Назаре, Фатима...

ПОРТУГАЛИЈА - кружна тура

- од 900 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Шри Ланка – 19.02./01.03.2024

Земја, која што освен егзотични плажи нуди и бројни културно-историски атракции, a Ви препорачуваме да ја посетите пред него ја исквари масовниот туризам сликата на сеуште релативно  неоткриениот драг камен на Азија.

Шри Ланка - кружна тура + одмор

- од 1680 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Карневал во ВЕНЕЦИЈА – 10.02.2024

Венецијанскиот карневал за многумина претставува радост, заведување, забава, луксуз ... со еден збор: слобода! Необичен и мистичен град кој вреди да се посети. Традицијата и фестивалите низ годините се сведок за тоа...

Карневал во Венеција

333 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel