Патувања во MAJ

ПРОЛЕТ 2024

ПАТУВАЊА ВО МАЈ

РАЗГЛЕДАЈТЕ ЈА НАШАТА ПОНУДА

Португалија – годишна програма 2024

Вклучени: авио билет, чекиран и рачен багаж, трансфери, автобуски превоз на дестинацијата, 3 ноќи со појадок во Лисабон, 3 ноќи на база полупансион во Порто, 1 полупансион во Фатима, разгледи на Лисабон, Порто, Обидош, Назаре, Фатима...

ПОРТУГАЛИЈА - од 1105 еур

*11.03.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ЧЕШМЕ – АЛАЧАТИ – ИЗМИР

Турското крајбрежје го заплискуваат брановите на Егејското Море, а неговите заливи кријат села од соништата... Слатки, приморски села кои можете да ги додадете на листата на места за романтично...

24. МАЈ ВО ТУРЦИЈА

299 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

АПУЛИЈА со сите вклучени излети

БАРИ - АЛБЕРОБЕЛО - ЛОКОРОТОНДО - МАТЕРА - ОСТУНИ - ПОЛИЊАНО А МАРЕ - МАРТИНА ФРАНКА - ЛЕЧЕ - ОТРАНТО

Пополнето!

*25.05.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel