Monix Apart Club - Zlatibor

ЗИМА 2023

УСЛУГА

НАЕМ

Оддалеченост од центарот

500 m

Србија

Златибор

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ЗА 7+ НОЌЕВАЊА

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Monix Apart Club Zlatibor се оддалечени 300 m од ски лифтот и 500 m од главната автобуска станица. Се наоѓаат на идеална локација, далеку од гужвите и вревата. Секој апартман поседува дневна соба со аголна гарнитура и опремена кујна, 1-2 сплани соби и купатило. Сите се во поткровјето на зградите, на четврти кат и немаат тераси. Зградите немаат лифт. За секој апартман е обезбедено по едно паркинг место. Благодарејќи на одлична локација гостите можат да уживаат во убавиот поглед на ски патеки и почетната станица на Gold Gondolа како и на познатите златиборски врвови – Чигота и Торник. Сите апартмани се опремени со сигурносни врати, камери со видео надзор, интерфон и бежичен интернет со кабловска ТВ. Во непосредна близина, на само неколку метри, се наоѓа ресторанот Monix Club, каде од преубавата градина се протега единствен поглед на убавата природа. Влез во апартманите е по 14ч, а напуштање до 10ч. Во сите сместувачки единици е забрането пушење.

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација со попуст е потребна 100%-тна уплата со резервација, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Grecotel ILIA PALMS 4* – Kyllini, Peloponez

EVIA RIVIERA Resort **** – Amarynthos, Evia

VINCCI EVEREDEN Resort **** – Atika

ALKIS – Nea Vrasna, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel