Elinotel Sermilia Hotel ***** - Psakoudia

ЛЕТО 2023

Услуга

Ultra All inclusive

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Special Offer up to -20% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 09/08/2023-20/09/2023 in selected room types
Special Offer up to -8% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 21/09/2023-15/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Луксузен хотел на самото шеталиште во Псакудија. Од содржините се издвојуваат барот на покривот со панорамска глетка, ресторан, барови, Spa-центар, отворен базен, релакс соба. Го карактеризираат комфорни соби, анимација за возрасни и деца, спорстки терени и одлична услуга. Хотелот нуди и паркинг, теретана, конференциска сала, бесплатни лежалки, пешкири и чадори /плажа песочна/, детски базен, клуб, игралиште и посебни погодности за бебиња.

Вкупно 102 соби : Doubles Promo (~18 m2), Standard Doubles (~18 -21 m2),  11 Suites (~32 m2), 3 Family Suites (~45 m2), Family Apartments (~77 m2).

Во собите: клима, телефон, мини бар, бежичен интернет, сеф, купатило со када или туш кабина, фен, бањарки, сателитска ТВ, балкон.

Секојдневно чистење на собите, промена на постелнина – 3 пати неделно.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате на 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Раб. време: пон-пет /10:00-18:00ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Cancellation policy
Non show: 75% of total amount
Early departure: 75% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in: 75% of total amount
Cancelled 8-21 days before check-in: 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

SULA 2 – Nei Pori, Pieria

OLGA – Parga, Jonski Breg

Hotel Aura **** – Ohrid

MARIA – Edipsos, Evia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel