Hotel Kriopigi **** - Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2024

Услуга

HB / All inclusive

Оддалеченост од плажа

800 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

10%-20% for reservations made until 12/06/2024 for stays 01/06/2024-31/10/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Вкупно 150 комфорни соби. Содржини: бесплатен интернет, базен, надворешно џакузи, менувачница, мини-маркет, сувенирница, конференциска сала, сеф на рецепција /со доплата/, сауна, теретана, детски базен, клуб и игралиште, бар покрај базенот, ресторан, кошарка, пикадо, пинг понг, билијар со доплата, анимација за деца и грчко вече еднаш неделно. Соби: балкон, фен, клима, фрижидер, сателитска ТВ, телефон

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

/раб. време од 10 – 18 ч/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

 

Можеби ќе Ви се допадне

KASSANDRA BAY Village *** – Kriopigi, Kassandra

KOSMAS – Polihrono, Kassandra

MATINA – Leptokarija, Pieria

ASTERIA NEW – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel