Hotel Kriopigi **** - Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / All inclusive

Оддалеченост од плажа

800 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made until 30/09/2023 20% Discount | for STAYS from 13/09/2023 – 07/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Вкупно 150 комфорни соби. Содржини: бесплатен интернет, базен, надворешно џакузи, менувачница, мини-маркет, сувенирница, конференциска сала, сеф на рецепција /со доплата/, сауна, теретана, детски базен, клуб и игралиште, бар покрај базенот, ресторан, кошарка, пикадо, пинг понг, билијар со доплата, анимација за деца и грчко вече еднаш неделно. Соби: балкон, фен, клима, фрижидер, сателитска ТВ, телефон

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

/раб. време од 10 – 18 ч/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

 

Cancellation policy
Non show: 100% of total amount
Early departure: 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in: 75% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in: 50% of total amount
Cancelled 15-21 days before check-in: 30% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel SV. NIKOLA 4* – Sandanski

EVA – Stavros, Strimonikos

TASOS 2 – Stavros, Strimonikos

DRAGUT POINT NORTH Hotel *** – Bodrum

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel