Florida Blue Bay Hotel **** - Psathopyrgos, Achaia, Peloponez

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Пелопонез

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% АВАНС ДО 28.02.2023

Florida Blue Bay Hotel 4* е сместен во едно од најгостопримливите села на Пелопонез – Псатопиргос, на брегот на Коринтскиот залив. Хотелот нуди: лифт, паркинг, детско игралиште, организирана плажа, базен, вечерна анимација, спа центар /со доплата/. Собите се стандардни со страничен поглед на море, француски и единечен кревет, клима уред, балкон, мини бар, телефон, ТВ, интернет. Помошен кревет е камп кревет на расклопување.

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

Такса за престој се плаќа на лице место, по сместувачка единица на ден и зависи од категоризација на објектот.

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Drymades & Bungalows 4*– Dhermi

GOLD STERN Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

WHITE SANDS Studios – Vrahos, Ionian coast

DIONYSSOS Hotel ***– Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel