Hotel Atrium **** - Pefkohori, Kassandra

ЛЕТО 2023

УСЛУГА

НВ/All

Оддалеченост од плажа

700 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made until 30/09/2023 20% Discount | for STAYS from 20/09/2023 – 07/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Atrium Hotel се наоѓа во Пефкохори, опкружен со маслинови и борови дрвја. Составен од две згради со вкупно 124 сместувачки единици. Изграден е 1999 год, но за сезоната лето 2019, реновиран.  Хотелот нуди: трансфер до плажа од 10-19 ч, 7 пати во денот, паркинг, анимација за деца и возрасни, бесплатни лежалки и чадори на базенот, пешкирите со депозит, пинг понг и кошарка бесплатни, тенис и билијар бесплатни на се вклучено, игралиште и мини клуб за деца, мини диско. Соби: мини фрижидер, сателитска ТВ, клима и бежичен интернет со доплата /освен во Junior Suite, каде се вклучени во цената/клима централна јули-август/.

Поради често менување на цените и попустите во хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00 ч/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Cancellation policy
Non show: 100% of total amount
Early departure: 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in: 70% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in: 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

ZINOS – Paralia, Pieria

Monarque Cendrillon 3* – Fuengirola, Costa del Sol

KIRIAKI – Paralia, Pieria

DIONISIOU – Paralia Dionisiou, Solunska regija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel