Vila Magnolia - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

300 метри од Зери
450 метри од Галикос Молос

Грција

Јонскиот брег>Сивота

20% ПОПУСТ ЗА СМЕНА 25.08-04.09.2022

18.08-25.08.2022 – 1/4 APARTMAN PH = 500 EUR

09.09-24.09.2022 – 1/4 APARTMAN = 470 EUR

09.09-17.09.2022 – 1/4 APARTMAN = 370 EUR

17.09-24.09.2022 – 1/4 APARTMAN = 200 EUR

Vila Magnolia – Оддалечена околу 300 m oд најблиската “Zeri” плажа, од “Galikos Molos” околу 450 m, околу 600 m од мини Aqua паркот и околу 850 m од марината. Се наоѓа на блага угорница, од каде се простира фантастичен поглед на марината и Сивота. Поседува преубав двор украсен со фонтани, цвеќе и зеленило, мал забавен парк за деца, летниковец со заедничка гарнитура за седење, скара. Апартманите се пространи, предвидени за сместување на 4 – 5 лица, опремени со кујна, купатило и тераса со гарнитура за седење. Вилата нуди и паркинг во дворот.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Такса за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

IRINI – Sarti, Sithonia

POTOS Hotel *** – Potos, Tasos

MARGARITA – Sivota, Jonski Breg

PIRIN GOLF Hotel & Apartments – Razlog, Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel