Corfu Golden Sands Hotel *** - Agios Georgios, Corfu

ЛЕТО 2022

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

50 м

Грција

Острови>Крф

Изграден на долга, песочна плажа, една од најубавите на Крф, GOLDEN SANDS HOTEL нуди бескрајни моменти на релаксација. Нуди: барови, терен за баскет, билијар со доплата, детски базен, вечерна анимација, базен, ресторан, пинг понг, тениски терен со доплата, паркинг, интернет. Собите имаат интернет, клима, мини бар, интернет, балкон, ТВ.

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10-18/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

HRISA – Pefkohori, Kassandra

NIKOS – Nea Vrasna, Strimonikos

TEODORA – Nidri, Lefkada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel