Koviou Holiday Village *** - Nikiti, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

250 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Никити

Special Offer -20% for reservations made from 28/08/2023-10/09/2023 for arrivals 12/09/2023-27/09/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ ДО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситонија, на 5 км од Никити и 13 км од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250 м. Располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби, опремени со клима уред (вклучен во цената), сателитска ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

02 3051 905

070 399 359

070 279 395

раб. време од понеделник – петок

10:00 – 18:00 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tур. такса се плаќа на лице место

Курс 1 еур = 62 ден

 

Cancellation policy
Cancelled 10-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 3-9 days before check-in 70% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 90% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MARE BLUE BEACH Resort ****+ – Agios Spyridon, Corfu

Hotel FESTA WINTER PALACE 5* – Borovets

RIA – Pefkohori, Kassandra

OLGA – Parga, Jonski Breg

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel