Fotini House - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

250 метри од Galikos Molos

Грција

Јонскиот брег>Сивота

20% ПОПУСТ ЗА СМЕНА 25.08-04.09.2022

30.08-07.09 – 1/4 APARTMAN = 420 EUR

07.09-14.09. – 1/4 APARTMAN = 310 EUR

30.08-14.09 – 1/4 APARTMAN = 730 EUR

Fotini – Се наоѓа на феноменална локација, на околу 50 м од марината и околу 250 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и е една од најубавите во Сивота. Студијата и апартманите се комплетно опремени. Има идеална позиција затоа што се наоѓа на место каде што се сите таверни, кафулиња, продавници, а и најблиската плажа е само на неколку минути од куќата. Во дворот има летниковец и скара кои гостите можат да ги користат. Интернетот и пешкирите се вклучени во цената, а за користење на климата се доплаќа 5 еур на ден.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

-Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
– Користење на пешкирите е вклученo во цената, климата се доплаќа 5 еур на ден

-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ANA – Paralia, Pieria

Park Beach Hotel *** – Limassol, Kipar

Ti Blu Village Club 4* Premium – Puglia

ALEXANDROS PALACE Hotel ***** – Ouranoupoli, Athos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel