Sveti Spas Balneo Hotel ***** - Velingrad

WELLNESS & SPA БУГАРИЈА

Услуга

услуга HВ

Локација

3 km до центарот

Bugarija

Velingrad

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ЕСЕН 2019

ПРОМО ЦЕНИ ЗА 2020

Balneo Complex Saint Spas е лоциран веднаш до реката Чепино и целиот е покриен со минерална вода. Од содржините во понуда се: теретана, спа центар /внатрешен базен, парна бања, сауна, џакузи/, надворешен базен со лежалки и чадори за сонце, бар покрај базенот, бежичен интернет, паркинг, ресторан, конференциска сала, лоби бар, панорама кафе, целодневна анимација за деца, ноќен клуб, лифт.

Собите имаат: мини бар, фен, бањарка, папучи, сеф, телефон, клима, кабловска ТВ, ел. бокал, комарници, бежичен интернет

*Прилагоден за лица со пречки во движење

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50%, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Цените се валидни за престој од мин. 5 ноќи.

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Apart-hotel Lucky ***** – Bansko

Elias Beach Hotel **** – Limassol, Kipar

Olympion Melathron 3* Platamona, Pieria

Hotel Iberostar Bijela Park **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel