Acharavi Mare Hotel - Acharavi, Corfu

ЛЕТО 2022

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Острови>Крф

ACHARAVI MARE hotel се наоѓа на долга, песочна плажа на само 1 км оддалеченост од селото Ахарави и 36 km од главниот град Крф.  Хотелот е во фаза на изградба и сликите се компјутерски. Нуди: паркинг, базен, интернет, игралиште, мини клуб, ресторан, барови. 

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10-18/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање или според условите за рана резервација.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

. Cancellation policy:
10-9 days before the arrival 40%
8-1 days before the arrival 100%
Non-show 100%

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

KORALI – Olympic Beach, Pieria

MARGARITA – Sivota, Jonski Breg

AKIS 2 – Sarti, Sithonia

Hotel FESTA CHAMKORIA **** – Borovets

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel