Maria House - Pefki, Evia

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Острови>Евиа>Пефки

30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 06.07.-16.07.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Оддалечена неполни 30 m oд плажа со уреден двор со гарнитура за седење и во прва линија, на почетокот на шеталиштето. Сместена е во убав амбиент и опкружена со зеленило. Студијата и апартманите се комфорни и содржат: добро опремена кујна, мини шпорет, купатило, TV, WI-FI, клима, балкон со гарнитура за седење и пешкири. Паркингот е карши куќата.

ГАЛЕРИЈА

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

Можеби ќе Ви се допадне

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

ATRIUM – Leptokarija, Pieria

VAIA – Jerisos, Atos

JAZ BELVEDERE Resort 5* – Sharm el Sheikh

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel