Delphi Beach Hotel **** - Erateini, Fokida

ЛЕТО 2023

Услуга

All

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Пелопонез

Special Offer -15% for reservations made from 02/08/2023-31/08/2023 for stays 01/09/2023-15/10/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Delphi Beach е на самиот морски брег, на песочно-камчеста плажа со бесплатни чадори и лежалки, 2.5 km од рибарското село Ератеини, помеѓу Галаксиди и Нафпактос. Го чини зграда од 3 крила, поврзани со лифт и опкружена со преубава градина. Хотелот нуди: 2 ресторани, снек бар, лоби бар, надворешен базен, солариум, бар покрај базенот, детски базен, тениско игралиште со доплата, терен за кошарка, одбојка на плажа, билијар со доплата, видео игри, ТВ сала, диско, шоу програми во живо, детски клуб, детска анимација, игралиште, паркинг, сувенирница, мини маркет, бежичен интернет на јавните површини …

 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

 

Поради честите измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Раб. време: понеделник-петок /10:00-18:00 ч/

ГАЛЕРИЈА

Такса за престој се плаќа на лице место, на влез во хотел.

курс 1 еур = 62 ден

 

Cancellation policy

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

STAVRULA – Asprovalta, Strimonikos

TASOS 1 – Nea Flogita, Solunska regija

LOTUS BAY BEACH Resort **** – Hurgada

OCEAN HILLS – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel