Olympion Melathron Hotel & Bungalows *** - Platamonas, Pieria

ЛЕТО 2022

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 65 соби.

Нуди базен, бесплатен интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, ресторан.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, сеф со доплата, клима, интернет

Поради чести менувања на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Понеделник-петок /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 25%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 денa пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, по сместувачка единица на ден и зависи од категоризација на објектот.

 

Cancellation Policy
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Banjica *** – Sokobanja

SOTOS – Stavros, Strimonikos

AVRA – Sarti, Sithonia

STRATOS – Neos Marmaras, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel