Olympion Melathron Hotel & Bungalows *** - Platamonas, Pieria

ЛЕТО 2024

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

Early Booking 10% for reservations made from 01/01/2024-29/02/2024 for stays 01/07/2024-31/08/2024
Early Booking 15% for reservations made from 01/01/2024-29/02/2024 for stays 01/09/2024-31/10/2024

Early Booking 10% for reservations made from 01/03/2024-30/04/2024 for stays 01/05/2024-31/10/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 65 соби.

Нуди базен, бесплатен интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, ресторан.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, сеф со доплата, клима, интернет

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

Понеделник-петок /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 денa пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, по сместувачка единица на ден и зависи од категоризација на објектот.

 

Можеби ќе Ви се допадне

MAKRIS Lux – Leptokarija, Pieria

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

Hotel GOLDEN BEACH *** – Metamorfosi, Sithonia

ANGELA – Nea Vrasna, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel