Remvi House - Milina, Pilion

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Тесалија>Пилион

Објектот се наоѓа на околу 50 m oд морето и на околу 2 km oд Милина. Комплексот Remvi со своите убаво уредени и удобни сместувачки капацитети дава можност за убав одмор, a положбата на куќата со поглед на море го надополнува доживувањето. Уживање покрај базенот со добра книга, со прекрасен поглед кој се протега пред вас. Содржина на студијата: чајна кујна со прибор, купатило, TV, клима, поглед море.

СЛИКИ И УСЛОВИ

  • Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата вклучено во цената
  • Пешкирите вклучени
  • Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Таксата за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

ANDREA – Asprovalta, Strimonikos

LEMONIA – Polihrono, Kassandra

KALIOPI – Leptokarija, Pieria

Etno Hotel Rtanj Balasevic – Rtanj

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel