Villagio Maistro **** - Ag. Ioannis, Lefkada

ЛЕТО 2024

УСЛУГА

ВВ / HB

Оддалеченост од плажа

600 метри

Грција

Острови>Лефкада

Комплексот се простира на 12.000 м2 површина, на 600 м оддалеченост од плажа во Агиос Јоанис. Идеална локација за истражување на преубавите плажи на Лефкада, а близината на главниот град, за прошетки, пазарење, ноќниот живот се дополнителен бенефит и причина да го одберете баш ова место за летување. Го препорачуваме на оние кои сакаат, пред се квалитетно сместување и активен одмор, кои доаѓаат на Лефкада исклучиво со сопствен превоз. Сместувачките капацитети се во 5 бунгалови /11 мезонети/ и 6 згради /30 апартмани/

Содржини: 2 базени, детски базен, бар покрај базенот каде се сервира појадок, паркинг, детско игралиште, билијар, пинг-понг, скара, бежичен интернет, изнајмување возила, терен за мал фудбал, терен за кошарка, рецепција

Соби: балкон, клима, сателитска ТВ /во апартманите и мезонетите по 2/, музички систем, фен, опремена кујна /фрижидер, ел. бокал, ел. шпорет/, бебешко креветче /на барање/

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Можеби ќе Ви се допадне

DRAGUT POINT NORTH Hotel *** – Bodrum

AZUL ECO Hotel **** – Skaleta, Krit

OLGA House & Bungalows – Toroni, Sithonia

REGINA MARE Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel