Myrkos House - Olympic Beach, Pieria

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

90 m

Грција

Олимпска Регија>Олимпик Бич

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 07.07.2023

30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 10.07-20.07.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Vila Myrkos Luxury  се наоѓа во преубаво опкружување на централниот дел на популарното летувалиште Olympic Beach. Од песочната плажа е оддалечена околу 90 метри. Сите содржини се на чекор од куќата, како што се пекарница, месарница, мега маркет, но и кафетерии и ресторани. Детско игралиште и паркот се на 50 метри од куќата. Студијата /апартманите се пространи и модерно опремени. Имаат мини кујна, купатило и тераса со гарнитура за седење.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

XENIA – Nea Vrasna, Strimonikos

KAIRABA BODRUM IMPERIAL Hotel ***** – Bodrum

GARDEN House – Parga, Jonski Breg

Hotel Iberostar Bijela Delfin **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel