Makednos Hotel *** - Nikiti, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

60 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 25.05-27.09.2023 ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 16.11-31.12.2022

*ПОПУСТОТ ВАЖИ САМО ЗА ОДРЕДЕНИ ДАТУМИ НА ПРИСТИГНУВАЊЕ

25/05, 27/05, 30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, 11/06, 14/06, 16/06, 19/06, 21/06, 24/06, 26/06, 29/06, 01/07, 04/07, 06/07, 09/07, 11/07, 14/07, 16/07, 19/07, 21/07, 24/07, 26/07, 29/07, 31/07, 03/08, 05/08, 08/08, 10/08, 13/08, 15/08, 18/08, 20/08, 23/08, 25/08, 28/08, 30/08, 02/09, 04/09, 07/09, 09/09, 12/09, 14/09, 17/09, 19/09, 24/09, 22/09

Хотелот е изграден на блага угорнина на само 60 м од една од најубавите плажи на Ситонија, Ковиу. Идеален е за економичен и опуштен одмор. Вкупно 32 соби. Содржи: надворешен базен со џакузи, интернет, паркинг, лежалки со доплата, детски базен и игралиште. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон, сеф /во некој соби/

*Погодности за лица со попречена мобилност

Повеќе информации на

070 399 359

070 279 395

Работно време

пон-пет /10-18/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Cancellation policy
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

KOUKOUDIS – Potos – Tasos

Hotel Maiva **** – Ohrid

LEMAR – Sarti, Sithonia

GRIGORIS – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel