Elinotel Apolamare ***** - Hanioti, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / UAll

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Special Offer -22% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 09/08/2023-01/09/2023
Special Offer -15% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 02/09/2023-20/09/2023
Special Offer -12% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 21/09/2023-15/10/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Apolamare Hotel е сместен на самиот морски брег, на само 5 мин од центарот на Ханиоти. Сите 86 соби и суитови се пространи и нудат балкони, фен, телефон, Тв со рамен екран, мини бар, клима уред, сеф. Хотел нуди: ресторан, бар покрај базенот, теретана (за гостите над 16 год), бежичен интернет, надворешен базен.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Cancelled 8-21 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 75% of total amount
Early departure 75% of total amount
Non show 75% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

FOTIS – Velika, Tesalija

Hotel RODOPSKI DOM *** – Chepelare

ANEMOHADI – Siviri, Kassandra

MEDITERAN – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel