Regina Mare Hotel *** - Paralia Katerini, Pieria

ЛЕТО 2023

Услуга

ВВ / НВ

Оддалеченост од плажа

10 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

Мал, фамилијарен хотел во центарот на Паралиа, оддалечен само неколку чекори од плажата. Комплетно реновиран 2008 г. Вкупно 41 соба.

Нуди бесплатен интернет на рецепција, бесплатен сеф, бар и ресторан.

Во собите има балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

Поради често менување на цените и попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

моб 070 399 359

моб 070 279 395

Работно време:

од понеделник – петок

од 10:00 – 18:00 часот

СЛИКИ И УСЛОВИ

 такса за престој се плаќа на лице место

 

Cancellation Policy
29/04-30/06 & 01/09-31/10: 8-1 days prior to arrival, 50% fees

01/07-31/08: 15-1 days prior to arrival, 50% fees

Non-show or early departure, 100% fees

Можеби ќе Ви се допадне

ELIOS HOLIDAYS Hotel 3*, Neo Klima, Skopelos

KRIOPIGI Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

ZEPPOS SIMONITIKO – Neos Marmaras, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel