Vila Horto Bay - Horto, Pilion

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 м

Грција

Тесалија>Пилион

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 07.07.2023

30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 06.07-16.07.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Се наоѓа покрај главниот пат, на околу 150 m од плажа. Horto Bay e сместена во подножјето на живописната планина Пилион, во мало, истоимено село Хорто, на само неколку километри оддалеченост од Милина. Се работи за модерен објект во етно стил, од понов датум, со убаво уреден двор. Се препорачува за сите кои сакаат мирен одмор во прекрасно природно опкружување и беспрекорно чисто море. Сите сместувачки единици содржат опремена мини кујна, бања, LCD TV, балкон, сеф. Дозволен е  престој за мали домашни миленици, со задолжителна најава. Обезбеден е и паркинг за гостите, во дворот. Куќата поседува и базен со лежалки и чадори за сонце.

СЛИКИ И УСЛОВИ

  • Две деца до неполни 10 год. можат да користат едно легло. Дете од 0-3 неполни години може да дели легло со родителите
  • Користење на климата вклучено во цената
  • Пешкирите вклучени
  • Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Таксата за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

CLUB HOTEL LOUTRAKI ***** – Loutraki, Corinthia, Peloponnese

Hotel VILLAGE MARE **** – Metamorfosis, Sithonia

PARIS – Sarti, Sithonia

MARIA – Pefkohori, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel