Blue Dream Palace Hotel ***** - Tripiti, Thassos

ЛЕТО 2024

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Острови>Тасос

Blue Dream Palace hotel се наоѓа на убавата Трипити плажа, блиску до Лименарија. Хотелот е изграден така да сите сместувачки имаат поглед на море. Хотелот има „infinity“ базен, детски базен, внатрешен базен со џакузи, бар на плажа, бар покрај базенот, 2 игралишта, лежалки, чадори и пешкири за плажа, 24-часовен рум сервис, лоби со ТВ, лоби бар, 2 лифта, климатизирани јавни површини, паркинг, бежичен интернет, интернет „корнер“, соба за игри, мини маркет, сала за состаноци, спа центар /парна бања, амам, масажи, козметички третмани/, теретана. Хотелот е прилагоден за лица со пречки во движење. Хотелот дозволува престој на домашни миленици /на барање и со посебни услови/.

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција на

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

 

 Cancellation policy:

15-12 days before arrival 40%

11-9 days before arrival 60%

8-1 days before arrival 90%

Non-show/ Early Departure 100%

 

 

Можеби ќе Ви се допадне

KYPRIANOS 2 – Edipsos, Evia

EMILY – Sivota, Jonski Breg

MONIX CLUB – Zlatibor

EVANGELIA – Jerisos, Atos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel