Royal Paradise Beach Resort & Spa ***** - Potos, Tasos

ЛЕТО 2023

Услуга

ВВ / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Острови>Тасос

20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДO 02.07.2023
*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Royal Paradise Beach Resort & Spa се наоѓа во Потос, 45 km oд Лименас. Мал, луксузен хотел, на убава песочна плажа /лежалки и чадори бесплатни/, составен од помали, трокатни згради, во пријатно опкружување. Нуди: базен со морска вода, со спасители, спа центар со внатрешен базен со морска вода, сауна, џакузи, бесплатна теретана, спа бар /вода и чај бесплатни/, козметички третмани и масажи, интернет, паркинг, детски базен со морска вода, игралиште, 2 ресторана, 2 бара, бадминтон, шах, пинг понг, тенис и спортови на вода со доплата, анимација 1-3 пати неделно. Во спа центар дозволен влез за постари од 16 год.

Вкупно 77 соби: Doubles GV or MV/SV (~28 m2), Doubles Superior SV (~33 m2),  Doubles Royal SV (~28 m2), Doubles Deluxe SV (~34 m2), Doubles Deluxe 4 pax SV (~34 m2), 2 Suites SV (~54 m2), 2 Suites Deluxe SV (~62 m2), 1 Suite VIP SV (~70 m2), опремени со: LCD TV 26″ (SAT TV), мини бар, сеф, интернет, клима, телефон, фен, балкон, комарници, сушара на балкон, на барање избор на перница, душек Cocomat, во суитите кафемат.

Поради често менување на цените и попустите во хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

 

Cancellation policy
Cancelled 7-14 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 6-1 days before check-in 50% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

ALEXANDROS – SAKIS II – Toroni, Sithonia

PALLADIUM Hotel *** – Kriopigi, Kassandra

KIPOS 1 – Nei Pori, Pieria

ASTARTI – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel