Vila Zefyros - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

1,5 km

Грција

Јонскиот брег>Сивота

40% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 14.09-24.09.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Новоизградена вила Zefiros со луксузни апартмани и мезонети се наоѓа во мирниот дел на Сивота, опкружена со маслинови дрвја и на 850 m оддалеченост од центарот и 1.5 km од плажите “Zavia” и “Gallikos Molos”. Сите апартмани се пространи и комплетно опремени. Комплексот нуди: ТВ и клима уред, интернет, комплетно опремена кујна, паркинг со природна сенка, базен со чадори и лежалки. Апартманите содржат и даска за пеглање и пегла, фрижидер, ел. бокал за кафе/чај, мал или голем шпорет .

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

– користењето на климата, WI-FI интернетот и пешкирите е вклучено во цената
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel TORONI BLUE SEA **** – Toroni, Sithonia

DIMIS – Sarti, Sithonia

LA PLAGE – Nea Flogita, Solunska regija

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA **** – Ouranoupoli, Athos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel