Galanis House - Golden Beach, Tasos

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

250 метри

Грција

Острови>Тасос

25.08-31.08.2022 – 1/4 STUDIO = 280 EUR

ГАЛАНИС се наоѓа на 250м од 3 км долгата песочна плажа Golden Beach. Во близина на објектот има ресторани, барови, мини маркети и продавници. Сите тераси имаат поглед на море. Објектот има паркинг за своите гости. Сите сместувачки единици имаат комплетно опремена кујна, купатило, LCD TV, Wi-Fi интернет и клима уред чие користење е вклучено во цената. Во дворот има скара.

СЛИКИ И УСЛОВИ

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор со скара, WI-FI

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА:  чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима,  купатило, LCD TV, пешкири, тераса, Wi-Fi

СОДРЖИНА НА МЕЗОНЕТИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима,  купатило, LCD TV, пешкири, тераса, Wi-Fi

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

APOLLONION ASTERIAS Resort&Spa ***** – Xi Beach, Kefalonija

Hotel KOVIOU HOLIDAY VILLAGE *** – Nikiti, Sithonia

ASTRA SUITES – Sarti, Sithonia

CHRISSULA 1 – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel