Al Mare Hotel *** - Polihrono, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

10% ПОПУСТ ДО 30.06.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 04.06-13.07.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот се наоѓа на 1,5 км од Полихроно и 2 км од Криопиги. Вкупно 33 соби. Содржи: базен, бежичен интернет, паркинг, сеф, лежалки со конзумација на пијалок, детско игралиште, бар на плажа, ресторан, одбојка на плажа,  пинг-понг. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ.

*Дозволен престој за домашни миленици

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Cancellation policy
Cancelled 7-14 days before check-in 75% of total amount
Cancelled 1-6 days before check-in 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel PHILOXENIA **** – Psakoudia, Sithonia

THE ROYAL GRAND Hotel *** – Kanoni, Corfu

HANIOTI Grandotel **** – Hanioti, Kassandra

NIKOLAIDIS NEW – Nea Plagia, Solunski zaliv

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel