Alia Palace Hotel ***** - Pefkohori, Kassandra / Adults only Hotel 16+

ЛЕТО 2022

УСЛУГА

НВ/All

Оддалеченост од плажа

800 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 19.05.2022 И ОД 30.05 – 10.06.2022

Од хотелот се протега преубав поглед на залив. Реновиран е 2014 г и нуди вкупно 118 соби. Содржи: базен, Спа центар /фитнес центар, џакузи, сауна, амам со доплата/, мини-бус превоз до плажа неколку пати во денот бесплатно, бесплатен интернет, менувачница, паркинг, мини-маркет, лежалки бесплатни, пешкири со депозит, 3 бара, 2 ресторани, тенис. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, бањарка, мини-бар со доплата, сателитска ТВ, телефон

Поради чести менувања на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Раб. време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

TN SLOVENSKA PLAŽA ***/**** – Budva, Budvanska rivijera

STRATOS – Stavros, Strimonikos

Aparthotel Kalamper **** – Dobre Vode

Aparthotel Casa Karina ****– Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel