Armoniades House - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

900 метри од Галикос Молос

Грција

Јонскиот брег>Сивота

LAST MINUTE – 30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 24.09-04.10.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Armoniades – Куќата е оддалечена од центарот околу 250 m, oколу 600 m од марината и 900 m oд плажата “Galikos Molos”. Нова куќа, опремена со вкус. Уреден двор со тревник и скара. Студија опремени со мини шпорет со рерна, пегла и даска, фен, тостер… Паркинг покрај куќа.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

-Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
– Користење на климата и пешкирите се вклучени во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel SKOPELOS HOLIDAYS & SPA 5*, Skopelos

BLUE HOUSE ex Antonia – Stavros, Strimonikos

JANIS BEACH – Polihrono, Kassandra

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE ***** – Marmaris

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel