Musho Hotel **** - Sarimsakli

ЛЕТО 2022

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Турција

Саримсакли

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАН ПОПУСТ ПО ЛИЦЕ ЗА 10 НОЌИ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2022

Hotel Musho Otel 4* се наоѓа на самиот влез во Саримсакли, на оддалеченост околу 800m од центарот. Изграден е 2016-та година на површина од 10.000m2 и е препорака за сите кои сакаат мирен одмор покрај кристално чисто море со долга, песочна плажа. Хотелот нуди: надворешен базен со делот за деца, спа центар, терен за одбојка на плажа, бар на плажа, неколку барови, ресторан, бифе, слаткарница, лоби. Собите се пространи и опремени со ТВ, сеф, телефон, фен, балкон, клима уред, мини бар со доплата, интернет. Лежалки и чадори се бесплатни за гостите на хотелот, а лежалките пред барот се со доплата. Хотелот има 6+1 ката, 4 лифта и 164 соби. Стандардни соби имаат брачен или две единечни легла – 25m2, а фамилијарните се две соби споени со врата и имаат едно купатило – 40m2. Услуга е се вклучено – самопослужување (појадок, доцен појадок, ручек, ужини, вечера, детско мени – до 22:00 ч. Со доплата се: турско кафе, цедени сокови, флаширани пијалоци и сите увозни пијалоци, пешкири за плажа.

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel OLYMP *** – Bansko

Palm Beach Hotel & Bungalows 4* – Larnaca, Kipar

FLORIDA BLUE BAY Hotel **** – Achaia, Peloponez

All Senses Nautica Blue Exclusive Resort 5* Rhodes

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel