Andromahi House - Leptokarija, Pieria

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150m

Грција

Олимпска Регија>Лептокарија

15% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 29.08-08.09.2023 – 1/4 DUPLEX

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Andromahi се наоѓа во мирниот дел на Лептокарија, опкружена со зеленило, на 150 m оддалеченост од најширокиот дел на песочната плажа. Од центарот на Лептокарија е оддалечена 800 m. Куќата поседува двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, како и четворокреветни дуплекс апартмани. Куќата нема сопствен паркинг, но постои можност за паркирање во непосредна близина.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

OASIS – Kokino Nero, Tesalia

MARGARITA – Sivota, Jonski Breg

Grand Palladium Sicillia Resort 5* – Campofelice…, Sicilija

STELIOS – Jerisos, Atos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel