Valeria House - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

200m

Грција

Јонскиот брег>Сивота

Valeria се наоѓа на околу 400 m oд марината во Сивота и на околу 200 m од плажата Карвуно. Овој нов, модерен објект се наоѓа на возвишение над преубавата плажа Карвуно, на која од дворот има прекрасен поглед. Идеална за гости кои сакаат да ја избегнат гужвата а воедно да бидат на чекор од сите случувања. Студиото е комфорно, комплетно опремена кујна со мини шпорет, тостер, бокал за вода, кафемат, миксер за фрапе, пегла и даска за пеглање, фен, купатило. Има и паркинг место за автомобил од средна големина.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

DIAS Rooms – Leptokarija, Pieria

LAURA – Sarti, Sithonia

Hotel TERMAG **** – Jahorina

RIVERSIDE Hotel & Spa **** – Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel