Kimon House - Sivota, Jonski Breg

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

300 м

Грција

Јонскиот брег>Сивота

30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 06.07-16.07.2023
09.07.-16.07.2023 – 1/3 STUDIO – 390€

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Kimon – Се наоѓа на околу 300 м од марината и околу 300 м од плажата Galikos Molos во Сивота. Куќата е неодамна реновирана и сместувачките единици се во пријатни тонови. Пространите студија и апартмани се со комплетно опремена кујна, купатило, тераса со гарнитура за седење. Во уредно поплочениот двор има неколку заеднички гарнитури за седење. Има и сопствен паркинг во дворот спроти куќата. Користењето на интернетот и пешкирите се вклучени во цената, а за користење на климата се доплаќа 5 еур на ден.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

-Услови за деца: Секое лице мора да има сопствен кревет!
– користењето на климата е со доплата од 5 еур на ден на лице место, користењето на WI-FI интернетот и пешкирите е вклучено во цената
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција, во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума  во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel VRNJAČKE TERME 4* – Vrnjacka Banja

MIRELA 2 – Nei Pori, Pieria

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

Hotel FLORA 4* – Borovets

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel