Anastasia Resort & Spa ***** - Nea Skioni, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / UAll

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Special Offer -22% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 09/08/2023-20/09/2023

Special Offer -14% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 21/09/2023-15/10/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Xenios Anastasia Resort & SPA е лоциран на плажа, на околу 3 km оддалеченост од Неа Скиони. Во понуда се 115 соби, 2 бара, ресторан и спа центар. Сите соби имаат бесплатен интернет  /не многу силен сигнал!/, сеф, фен, сателитска ТВ, телефон, клима уред, мини бар, балкон. За семејства се во понуда апартмани или соби споени со врата. Хотелот нуди и теретана, пинг понг и трансфер до селото.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Cancellation policy                                                                                     

Non show: 75% of total amount                                              

Early departure: 75% of total amount                                                   

Cancelled 1-7 days before check-in: 75% of total amount                                              

Cancelled 8-21 days before check-in: 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

AGNADI – Sarti, Sithonia

SAVAS – Nea Flogita, Solunska regija

LARA S apartmani *** – Dobre Vode, Barska Rivijera

MALINA VILLAGE *** – Pamporovo

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel