Hotel Friends *** - Bansko

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

ВВ / НВ

Локација

500 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Friends е сместен на 500 м од гондолата и на 5 мин. од центарот на Банско, во близина на главното шеталиште. 

Содржини: бежичен интернет, паркинг, бар, ресторан, парна бања, џакузи, сауна, мини-маркет

Соби: мини-бар, ТВ, телефон, ДВД плејер, бежичен интернет

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по лице, бесплатно користење на парна бања, сауна, џакузи, релакс зона, детско катче, интернет, туристичка такса

 

За валидна резервација Black Friday offer потребна е уплата од мин 30 еур од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 15 дена пред поаѓање, за Нова година месец дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден.

За валидна резервација потребна е уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација. За резервации без попуст најдоцна 21 ден пред поаѓање, за Нова година месец дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

Grecotel ILIA PALMS 4* – Kyllini, Peloponez

TASOS 1 – Nea Flogita, Solunska regija

AMMOLOFOS – Sarti Beach, Sitonija

PINE BEACH Adriatic Eco Resort 3* – Pakoštane, Hrvatska

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel