Hotel Borovets Hills ***** - Borovets

Услуга

Локација

800 м / 1,8 km од гондолата

Bugarija

Borovec

Borovets Hills е сместен во мирниот дел на Боровец, на 800 м од ски патеката Јастребец. Сите соби се со балкон, клима, ТВ со сателитски канали, бесплатен бежичен интернет, а купатилата и тоалетите се одделени. Од останатите содржини, тука се базенот, парна бања, неколку џакузија и фитнес центар, ресторан, бесплатен паркинг.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по соба /2 или 4 лица/ на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг, сеф, трансфер до жичарата (распоред на рецепција), туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

ELLINIKON LUX – Sarti, Sithonia

MARIA – Kalamici, Sithonia

TEANO I i II – Sarti, Sitonija

TSIMPOUKAS – Nea Flogita, Solunska regija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel