Maria Pashalidou House - Nea Roda

ЛЕТО 2020

Превоз

Автобуски
Сопствен

Оддалеченост од плажа

20 метри

Грција

Халкидики>Атос>Јерисос

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 27.12.2019

Maria Pashalidou е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар, на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Пред куќата е игралиште за деца. Во понуда се трoкреветни  апартмани на прв и на втор кат и еден петкреветен апартман на прв кат. Апартманите имаат спална соба, купатило, тераса со директен поглед на море, издвоена кујна опремена со мини електрично решо, фрижидер со одделна комора за замрзнување, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Сите сместувачки капацитети имаат постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата куќа е со сончеви колектори, а покриена е со бежичен интернет. Агенцијата не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Во студијата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите се напуштаат последниот ден до 09.00 часот по локално време
Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс 62 денари!
Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенција)

 

Организиран превоз Скопје – Неа Рода:

Тргнување од Скопје во 04:00 часот

Цена на повратен билет

–      35 евра;

–       деца до 2 години бесплатно (без седиште);

–       од 2-12 год.-25 евра

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Skion Palace Beach Hotel ****– Skioni, Kassandra

Vila Art – Kopaonik

Hotel Icebeg 4* – Borovets

Dolce Attica Riviera Hotel **** – Atika

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel