Labranda Kiotari Bay Hotel **** - Kiotari, Rhodes

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

ALL

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Острови>Родос>Хотели

ЦЕНИ ЛЕТО 2019 СО ВКАЛКУЛИРАН ПОУСТ ДО 40% + 2 ДЕЦА ДО НЕПОЛНИ 12 ГОД. БЕСПЛАТНО

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА СО АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН

Хотелот се наоѓа на 1,5 km oд местото Киотари и 60 km oд градот Родос. Сместен на приватна камчеста плажа /лежалки и чадори бесплатни, пешкири со депозит/, во убаво опкружување, со комфорни соби, ресторани, барови, интернет, спортски и забавни содржини, идеален е избор за квалитетн одмор.

Вкупно се во понуда 279 соби: Twin Rooms GV/SV (~25 m2), Family Rooms GV/SV (~30 m2), Family Superior Rooms GV (~31 m2), Family Superior Sharing Pool (~31 m2). Опремени се со: клима, мини фрижидер, сателитска ТВ, телефон, сеф (со доплата), бежичен интернет, опремен балкон.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel