Sea View Apartments - Vrahos, Jonski Breg

ЛЕТО 2024

Превоз

Автобуски
Сопствен

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Јонски Брег>Врахос

SEA VIEW APARTMENTS – Куќата се наоѓа во првиот ред на плажа. Пред неа е бич бар со лежалки (кои се користат со пијалок или закуска). Сите апартмани се со една спална, имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет и во кујната, која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата на лице место), ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море. Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло (камп кревет на расклопување) и не е дозволено за 5то возрасно лице.

 

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ГАЛЕРИЈА

Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:
• Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице
• Штип (паркинг пред пошта) – трансфер до Велес – 80€ по лице
• Велес (бензинска пумпа мотел Македонија) – 65€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:
• Битола (автобуска станица) – 55€ по лице
• Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – трансфер до Битола – 65€
• Струга (хотел Дрим) – трансфер до Битола – 65€ по лице
• Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -трансфер до Битола – 65€ по лице

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД.

Можеби ќе Ви се допадне

SENTIDO DJERBA Beach 4* – Djerba, Tunis

SAVAS – Nea Flogita, Solunska regija

Hotel Aqua Fantasy ***** – Kusadasi

THEALOS INN – Nea Vrasna, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel