Hotel Borovets Green *** - Borovets

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

BB / HВ

Локација

900 m од гондолата

Bugarija

Borovec

Hotel Borovets Green се наоѓа на 1 км оддалеченост од центарот на ски резорт Боровец и 900 м од ски лифтот до кој што има обезбедено бесплатен трансфер за своите гости. Во понуда се 90 сместувачки единици сместени во петкатната зграда. Собите се опремени со мини бар, ТВ, простор за седење, балкон. Хотелот нуди рецепција, сеф, менувачница, теретана, сауна, просторија со игри, ски остава, паркинг, интернет во јавните простории, лоби бар и ресторан.

Поради честите измени на цените,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција

070 399 359

070 279 359

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање со појадок/ полупансион по лице, бесплатно користење на сауна и фитнес, надворешен паркинг, бесплатен трансфер до годндолата според распоред објавен на рецепција, Wi Fi на јавните површини, туристичка такса

 

За валидна резервација е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Можеби ќе Ви се допадне

Pigale Famly Club *** – Kusadasi

CORFU AQUAMARINE Hotel **** – Nissaki, Corfu

KANALI BEACH Hotel *** – Kanali, Ionian Coast

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel