Hotel Sv. Nikola **** - Sandanski

WELLNESS & SPA БУГАРИЈА

Услуга

Локација

Центар - во пешачкате зона

Bugarija

Sandanski

Хотелот Св. Никола се наоѓа во центарот на градот, на главната пешачка улица. Располага со внатрешен базен, спа центар, класичен ресторан, средоземноморски ресторан, снек бар и пиано бар. 

Спа центар: зона за релаксација, сауна, римска бања, парна бања, солариум, фитнес центар, секаков вид на масажи, терапии и процедури, внатрешен базен со минерална вода и џакузи

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација ќе се смета, резервација направена со 30% уплата при самото резервирање, а со целосна уплата до пред поаѓање.

Право на откажување или промена на резервацијата е до 7 дена пред пристигањето без пенали.

Откажување или промена на резервацијата помалку од 7 дена пред датата на пристигнување, се наплаќа првата ноќ од резервацијата.

Откажување или промена на резервацијата на денот на пристигнување или порано напуштање на хотелот, платената сума не подлежи на враќање.

Промена или откажување на резервација за време на празници (Нова година, Божиќ, Велигден) до 30 дена пред пристигнување е без пенали.

Промена или откажување на резервација за време на празници (Нова година, Божиќ, Велигден) помалку од 30 дена пред пристигнување или на денот на пристигнување, се наплаќаат 100% пенали.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Слични понуди

AVRA – Polihrono, Kassandra

SIMANTRO Resort *****– Akti Sani, Kassandra

ACHILEAS – Hanioti, Kassandra

ASTERIOS – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel